INTERNETOVÝ OBCHOD DRAMA.CZ

  • V našem internetovém obchodě Vám nabízíme publikace z oboru dramatické výchovy vydané příspěvkovou organizací NIPOS nebo Sdružením pro tvořivou dramatiku.
  • Nejsme klasický obchod, nemáme žádné zaměstnance, na provozování obchodu nevyděláváme, knihy prodáváme za výrobní ceny. Objednávky vyřizujeme podle svých časových možností, někdy okamžitě, jindy i s velkým zpožděním – v době, kdy máme přehlídky a další akce mimo naše pracoviště. V případě, že Vaše objednávka neobsahuje žádné tituly vydané STD, předáváme ji rovnou ke zpracování příslušné pracovnici NIPOS.
  • Publikace posíláme poštou. K zásilce je přiložena faktura, často ale dvě faktury (zvlášť za NIPOS a STD). K uvedené ceně vám připočteme pouze poštovné dle aktuálního sazebníku České pošty. U větších objednávek posílá NIPOS předem zálohovou fakturu, zásilku pak odešle až po jejím uhrazení.
  • Zásilky posíláme z adresy Fügnerovo nám. 5, Praha 2. Na této adrese máte i možnost osobního vyzvednutí (v případě zájmu uvěďte na objednávce v poznámce, případně pište na adresu webmaster@drama.cz)
Třídění: